Türkce English
SAÇ DÖKÜLMESİNE BİREBİR
Saç dökülmesine karşı geliştirilmiş BIOIXIR 18 içeren
özel formülüyle saçların ihtiyacı olan yaşam desteğini verir.
NEDEN LE SOLEIL IXIR
Saç bakımı özel ürünler kullanılmasını gerektiren bir ritüeldir. Gürlük, güç, hacim ve parlaklık sağlıklı saçların en önemli işaretleridir.
LE SOLEIL IXIR, saç dökülmesi sorunu yaşayan kadınlar ve erkekler için geliştirilmiştir. Saç dökülmesine karşı geliştirilmiş BIOIXIR 18 içeren özel formülüyle saçların ihtiyacı olan yaşam desteğini verir, saçların güçlenmesine ve saçları dış etkilere karşı korumaya yardımcı olur. Saç dökülmesini engellemeye yardımcı olur.
SAÇIN YAŞAM DÖNGÜSÜ VE SAÇ DÖKÜLMESİ
3 YIL
Büyüme Dönemi
3 HAFTA
Gerileme Dönemi
3 AY
Dinlenme Dönemi
SAÇIN YAŞAM DÖNGÜSÜ
- Saçın büyüme periyotları birbirini izleyen döngüsel periyotlar halindedir. Saçın büyüme döngüsü anajen, katajen, ve telojen olarak adlandırılan üç fazdan oluşmaktadır. Aktif büyüme fazını (anajen faz) takiben kısa bir gerileme dönemi (katajen faz) ve hemen arkasından da dinlenme dönemi (telojen faz) görülür. Ömürlerini tamamlamış olan saçlar dökülür ve dökülen saçların yerine sağlıklı saçlar çıkar.
- Saçın ortalama 20-25 kez tekrarlayan bir yaşam döngüsü vardır.
- Yaşam döngüsünü tamamlayan saçlar dökülür ve yerlerine sağlıklı saçlar çıkar.
SAÇ DÖKÜLMESİNİN NEDENLERİ
Mevsim değişiklikleri, stres, hormonal değişimler, genetik yatkınlık, bilinçsiz diyet yapmak ve kalitesiz beslenmek dönemsel veya uzun süreli saç dökülmesine neden olur.
KADIN TİPİ SAÇ DÖKÜLMESİ
ERKEK TİPİ SAÇ DÖKÜLMESİ
BİTKİSEL KAYNAKLI BIOIXIR 18
LE SOLEIL IXIR’in içeriğindeki BIOIXIR 18’in saç dökülmesine karşı etkili olduğu ve saçları besleyerek direnç kazandırdığı KLİNİK TESTLERLE kanıtlanmıştır.
Saç dökülmesi olan kadın ve erkek gönüllülerde 4 ay boyunca yapılan klinik test sonuçlarına göre;
- Saç dökülmesinin başlangıç süresini azaltarak,
- Saç gelişimini hızlandırarak,
- Saç gelişimini %50 arttırarak, saçı güçlendirdiği, saç dökülmesini yavaşlattığı KLİNİK TESTLERLE kanıtlanmıştır.
Bunun bir sonucu olarak saçlar orijinal yoğunluklarını ve kalınlıklarını geri kazanmıştır.
LE SOLEIL IXIR VE FAYDALARI
Saç dökülmesine karşı etkilidir. BIOIXIR 18, dış etkenlerin saçlar üzerindeki etkilerini azaltır ve saçın direncini artırır. Saçın ömrünü uzatır, dökülmeyi azaltır. Saçları onararak saçların canlanmasını sağlar. Saça nem sağlar, saçın elektriklenmesini önlemeye ve saçların parlaklık kazanmasına yardımcı olur. Saç kremi kullanmayı gerektirmez.
LE SOLEIL IXIR ETKİ MEKANİZMASI
BIOIXIR 18 içeriğinde bulunan Eclipta prostrata Ayurvedic bir bitki ekstresidir. Saç dökülmesini yavaşlatmaya, saç gelişmesine, saçları korumaya ve sağlamlığını artırmaya yardımcı olan ‘’Wedelolactone’’ aktifi yönünden zengindir.
- Saçlara canlılık ve direnç kazandırır.
- Besleyici özelliğiyle saç dökülmesini engellemeye ve saç gelişimine yardımcı olur.
- Saçlara verdiği enerjiyle saçlara dolgun görünüm kazandırır.
- BIOIXIR 18 içeriğinde bulunan bitkiler ve mineraller saç derisinin ve saçın kökten uca kalitesini artırır. Saç tellerini kalınlaştırır ve zayıflayan, kolay kırılan saç uçlarını onarır. Saçın güneş ışığı, soğuk hava koşulları, çevre kirliliği gibi doğal etkilere ve boya, fön gibi işlemlerden kaynaklanan olumsuz etkilere karşı direnç kazanmasını sağlar.
- BIOIXIR 18, saçların yıpranmasını engeller. Saçların kuvvetli, parlak ve ipeksi gözükmesini sağlar.
ECLIPTA PROSTRATA
Dökülen Saçlara En Kral Çözüm
“Eclipta Prostrata” dünyanın en eski holistik tedavilerinden olan ayurveda da saçları güçlendirmek için kullanılan ve kelime anlamı “saçların kralı” olan bir bitkidir. Yapılan bilimsel çalışmalar bu bitkinin güçlü antioksidanlar içerdiğini ve saçların gelişiminde oldukça etkili olduğunu doğrulamıştır. Özellikle bileşimindeki Wedelolactone isimli aktifin saç dökülmesine karşı etkinliği, bilinen diğer tüm yöntemlerden daha fazladır.
Saç dökülmesi ve Farmakognozi Uzmanı Eczacı SİNEM KAPAR
ÜRÜNLER
LE SOLEIL IXIR SAÇ DÖKÜLMESİNE KARŞI ŞAMPUAN
KURU VE NORMAL SAÇLAR İÇİN
Argan Yağı ve Zeytinyağıyla Zenginleştirilmiş Özel Formül
Kuru-Normal Saçlar için geliştirilmiş formül içeriğindeki Argan Yağı ve Zeytinyağı, saçları olumsuz hava koşullarına karşı koruyarak saçın ve saç derisinin nem dengesini korumaya yardımcı olur. Saçların ve saç derisinin kurumasına engel olur. Saçların daha parlak ve daha ipeksi olmalarını sağlar.
SLES, SLS, Paraben ve Parafin İçermez. Saç Kremi Gerektirmez.
SATIN AL!
YAĞLI SAÇLAR İÇİN
Kafein ve Biotin ile Zenginleştirilmiş Özel Formül
Saçlardaki aşırı yağlanma saç köklerinin tıkayarak saç köklerinin nefes almasını engeller ve saç dökülmesinin artmasına neden olur. LE SOLEIL IXIR ŞAMPUAN’ın Yağlı Saçlar için geliştirilmiş formül içeriğindeki Kafein ve Biotin, saç tellerini onarmaya yardımcı olur ve saç derisindeki sebum salgısını dengeleyerek saç dökülmesine karşı daha güçlü bir formül sunar. Saçlara verdiği enerjiyle saçların daha hacimli ve daha ipeksi olmalarını sağlar.
SLES, SLS, Paraben ve Parafin İçermez. Saç Kremi Gerektirmez.
SATIN AL!
NEREDE BULABİLİRİM?
Sadece eczanelerde ve www.lesoleil.com.tr’de!
İsim
Adres
Telefon
Cansever Eczanesi
Ahi Evran Cad. Ata Center No:1 Kat:5 Maslak / İstanbul
0212 285 25 27
Cansever Eczanesi
Ahi Evran Cad. Ata Center No:1 Kat:5 Maslak / İstanbul
0212 285 25 27