Teslimat Süresi

Hafta içi saat 13:00’e kadar tamamladığınız siparişleriniz aynı gün içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Hafta içi saat 13:00’ten sonra tamamlanan siparişleriniz, bir sonraki gün kargoya teslim edilmektedir. Cuma günü saat 13:00’ten sonra verdiğiniz tüm siparişler takip eden Pazartesi günü işleme alınmaktadır. Hafta sonları tamamlanan siparişleriniz ise ilk iş gününde kargoya teslim edilmektedir. Pazar günleri teslimat yapılmamaktadır. Olası sorunlarda tarafınıza telefon ya da e-mail yolu ile bilgilendirme yapılacaktır.

Kargo Şirketi

Lesoleil.com.tr üzerinden vermiş olduğunuz siparişleriniz anlaşmalı olduğumuz Aras Kargo şirketi aracılığı ile belirttiğiniz adrese teslim edilir.

Kargo Bedeli

Lesoleil.com.tr’den bir adet ürün siparişi vermek isterseniz kargo ücreti 4,5 TL olup, birden fazla ürünü tek seferde sipariş vermeniz durumunda kargo ücreti lesoleil.com.tr’ye aittir. Tek ürün alımlarında lesoleil.com.tr sitemize üye olmanız durumunda üyelerimize özel bir adet ürüne kargo ücretsizdir.

Gönderim Alanı

Lesoleil.com.tr yurt dışına DHL aracılığıyla ürün gönderimi yapmaktadır. Her ülke için değişen yurtdışı gönderiler için kargo ve gümrük masrafları alıcıya aittir.

İade Süresi

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren “Sebep Göstermeksizin Cayma Hakkı” kapsamında 7 iş günü içerisinde ürününüzü iade edebilirsiniz.

İade Koşulları

Ürün teslim alındığı haliyle iade edilmelidir. Tarafınızdan kullanılmış, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ve fatura tarihi 7 günü geçmiş olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

İade Gönderimi

İade edeceğiniz ürünü orijinal faturası ile birlikte, kullanılmamış ve hasar görmemiş şekilde Aras Kargo ile Terranova Kozmetik iade adresine karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. Aras Kargo şirketi haricinde farklı kargo şirketlerinden gelen karşı ödemeli gönderilerin kargo ücreti size aittir. Faturasız gönderilen iade ve değişim ürünleri tarafımızca kabul edilmemektedir. İade ettiğiniz ürün bize ulaştığında size e-mail ile bilgi verilecektir. Herhangi bir sorunuz olduğu takdirde info@terranovacosmetics.com / siparis@terranovacosmetics.com e-mail adreslerinden bize ulaşabilirsiniz.

İade Adresi

Terranova Kozmetik Etiler Mah. Incesu Sok. No:5/3 Beşiktaş / İSTANBUL

İade Bedeli

İade bedeliniz ürün tarafımıza ulaştığı andan itibaren 5 iş günü içerisinde alışverişinizde kullanmış olduğunuz kredi kartınıza iade edilir. Kredi kartınıza ürün iade bedeli bankanız tarafından 2-6 hafta arasında yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın bankanıza müdahale hakkı bulunmamaktadır.